Vscan – kapesní ultrazvuky

Inovativní, jednoduché a extrémně mobilní řešení – to jsou ultrazvukové přístroje Vscan od GE Healthcare. Vscan představuje první kapesní ultrazvukové zařízení, které nabízí dostatečný výkon pro plnohodnotné vyšetření. Své využití si najde v širokém spektru oborů zahrnujícím kromě kardiologie, gynekologie a porodnictví také intenzivní péči a péči praktických lékařů.

V naší nabídce najdete dvojici modelů – Vscan Dual Probe, který je vybavený duální sondou pro povrchovou i hloubkovou diagnostiku a Vscan Extend, jenž nabízí oproti prvně zmíněnému také dotykový display a podporu Wi-Fi a DICOM technologií.

Vscan Dual Probe

První kapesní diagnostický ultrazvukový přístroj, který disponuje dvěma převodníky v jedné sondě. Představuje rychlý diagnostický nástroj, který maximalizuje přesnost výsledků i v situacích, kde není možné využít standardního ultrazvukového přístroje. Umožňuje pořídit snímky v reálném čase a využít směrového barevného Dopplera.

Více informací

Vscan Extend

V současné době naprostá špička mezi kapesními ultrazvuky. Přináší zrychlení přenosu diagnostických dat díky možnosti napojení na WiFi síť a DICOM. Je vybaven intuitivním dotykovým ovládáním, zvětšenou obrazovkou pro lepší kvalitu snímků a řadou užitečných aplikací.
Stejně jako Dual Probe nabízí duální sondu pro univerzální použití a přesnou diagnostiku v kritických okamžicích.

Více informací


Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Objednejte si konzultaci s našim zástupcem

×