Ultrazvuky - ambulantní péče

Hledáte vysoce kvalitní, mobilní a cenově dostupný ultrazvukový systém? Série ambulantních ultrazvuků GE Healthcare nabízí univerzální řešení pro obecnou diagnostiku, kardiologii i gynekologii s více než 30 lety inovací. Mezi hlavní výhody ambulantních ultrazvukových přístrojů patří:

•    Excelentní kvalita zobrazení využívající technologie hi-end modelů
•    Široké spektrum využití v ambulantní praxi
•    Spolehlivost za všech okolností
•    Vynikající mobilita a intuitivní obsluha
•    Velmi dobrý poměr ceny a výkonu

LOGIQ V2

Mobilní ultrazvukový přístroj notebookového typu s barevným zobrazením a řadou automatických funkcí pro efektivní práci. Vyniká kvalitou zobrazení a extrémní mobilitou, která umožňuje použití takřka kdekoliv.

Více informací

LOGIQ F8 / F6

Vysoce univerzální ultrazvukové systémy, které nabízí skutečnou hodnotu prostřednictvím mimořádného výkonu a výborné dostupnosti. Hodí se pro povrchovou i hloubkovou diagnostiku a díky široké nabídce kompatibilních sond najde uplatnění v mnoha oborech.

Více informací

LOGIQ V5 / V3

Nové diagnostické ultrazvuky z této série nabízí kompaktní rozměry, velké množství automatických funkcí pro jednoduché a efektivní vyšetření za pomocí pokročilých technologických prvků a příznivou pořizovací cenu. K dispozici jsou černobílá (V3) a barevná varianta (V5).

Více informací


Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Objednejte si konzultaci s našim zástupcem

×