Vscan Air - bezdrátový příruční ultrazvuk pro MSK

Nový standard v oblasti příručních ultrazvuku

Vscan Air CL je bezdrátový příruční ultrazvukový přístroj se dvěma sondami pro muskuloskeletální (MSK) ultrazvukové zobrazování a navádění jehly při různých procedurách. Dvojitá sonda má na jedné straně konvexní sondu a na druhé straně lineární sondu, které umožňují přehledné posouzení hluboké i povrchové anatomie bez nutnosti přepínání sond. Nemusíte hledat svůj ultrazvukový přístroj - máte ho přímo v kapse.


Řešení, které je vždy s vámi

Lineární sonda umožňuje vynikající zobrazení v blízkém poli pro přesné zobrazení různých povrchových struktur v měkkých tkání, zobrazení kloubního prostoru a nervů. Patologické nálezy, které je možné identifikovat pomocí Vscan Air tedy zahrnují poranění šlach, natržení svalů, syndrom karpálního tunelu, kolekce tekutiny v kloubním prostoru nebo integrita kloubů a vazů.

Konvexní sonda pomáhá zajistit kvalitní posouzení hlubších muskulo-skeletálních struktur, jako jsou velké svaly, vazy a hluboké oblasti při injekci. Lze ji využít k zjištění tekutiny, cyst, blokády periferních nervů, fraktury dlouhých kostí a poranění svalů.

Dynamické skenování

Jak vypadá dynamické skenování s bezdrátovou sondou GE HealthCare - Vscan Air a adaptérem Probefix od USONO?
Tváří projektu je nizozemská profesionální reprezentantka v pozemním hokeji - Frédérique Matla. Adaptér je možné použít také s dalšími sondami GE a to 9L, L8-18i, ML6-15


Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Objednejte si konzultaci s našim zástupcem

×

×