Venue Family

Specializované ultrazvukové přístroje pro point- of - care medicínu

Systémy Venue představují mimořádně jednoduchý, přesný a rychlý způsob, jak v kritických okamžicích zjistit stav pacienta. Systémy využívají podporu umělé inteligence a automatické detekce díky kterým šetří cenné vteřiny.

Systémy Venue, Venue Go a nově vydaný systém Venue Fit jsou vystavěné na jednotné platformě, nabízí kompletní škálu aktivních módů, systémů vylepšujících kvalitu obrazu, automatických měření i speciální eFast protokol, který dokáže ušetřit až 80 % úkonů ve srovnání s manuálním nastavením.

Všechny 3 systémy mají společné intuitivní, dotykové ovládání, možnost dlouhého skenování na baterie a mimořádně snadné čištění.

Rok 2021 přinesl pro ultrazvukové systémy Venue řadu skvělým nástrojů a vylepšení. Systémová verze R3 nabízí: 

  • Real time EF - nástroj založený na umělé inteligenci, sloužící k měření ejekční frakce bez potřeby EKG, a který změří také srdeční tep.
  • Renal diagram/Lung diagram – zjednodušený systém dokumentace nálezů při vyšetření ledvin a plic, který umožňuje třídit nálezy do obrazového diagramu. Digram s nálezy je možné jednoduše načíst pro srovnání během navazujícího vyšetření.
  • Lung sweep – panoramatické zobrazení plic pro vyloučení tekutiny v plicích.
  • Follow up tool – nástroj pro srovnání předchozích vyšetření pacienta na jedné obrazovce. 
  • Simple screen – funkce zobrazení bez panelů s tlačítky.

Systémy Venue jsou výjimečné také množstvím využitelných sond. Systém Venue může pracovat se 14 typy sond a nový Venue Fit s 11 typy.


Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Objednejte si konzultaci s našim zástupcem

×

×