Refabrikované ultrazvuky GE HealthCare

Při výběru ultrazvukového systému hraje důležitou roli, kromě mnoha technických faktorů a faktoru kvality, také cena. Jednou z možností, jak si pořídit kvalitní ultrazvukový systém GE HealthCare, s omezeným rozpočtem, jsou refabrikované přístroje, neboli POE. Sázkou na jistotu je v tomto případě pořízení ultrazvuku přes autorizovaného prodejce, který nabízí systémy, které prochází specializovaným programem renovace, přímo od výrobce. 

Certifikát kvality GE HealthCare

Originální náhradní díly, aktuální software, precizní vyčištění a kompletní otestování funkčnosti systému i sond. Všechny tyto procesy předcházejí zařazení refabrikovaných systémů GE HealthCare do dalšího prodeje. Systémy tak obdrží certifikát kvality společně s roční zárukou.Takové přístroje mají své sériové číslo, je možné na ně poskytovat kompletní servis, BTK (Bezpečnostně Technické Kontroly) i pro ně objednávat originální náhradní díly GE HealthCare.Kompletní nabídka ultrazvuků GE HealhCare je aktualizována pro každý kvartál podle dostupnosti přístrojů. Aktuálně nabízíme refabrikované přístroje z následujících kategorií:
 

Rizika nákupu neoficiální cestou

Ultrazvuky a denzitometry GE HealthCare mají v České Republice zastoupení pouze prostřednictvím autorizovaného distributora, společnosti Electric Medical Service s.r.o., která zároveň působí také jako autorizovaný servis přístrojů. Na trhu diagnostických přístrojů se objevují i neautorizovaní prodejci, avšak s nákupem, prostřednictvím těchto prodejců, jsou spojené následující problémy

  • Přístroje neprošly certifikovaným procesem renovace. Zákazník nemá záruku kvality.
  • Distribuci a servis diagnostických přístrojů smí provádět pouze subjekty registrované u SÚKL, a které mají splněny související předpoklady pro tuto činnost. Kontrola ze strany úřadu může vyústit v závažné důsledky, které souvisí s dalším provozem daného přístroje.
  • Veškeré úkony, spojené se servisem přístrojů GE HealthCare, jsou vázány na výrobní číslo. U přístrojů, které nebyly registrované přes autorizovaného distributora, nemůže tento vykonávat servis a objednávat náhradní díly.
  • Autorizovaný servis nemůže zajistit BTK, protože nemůže vědět, co se “skrývá uvnitř” repasovaného přístroje, pakliže neprošel oficiálním továrním repasem GE HealthCare a nebyl pořízen přes oficiální distribuční kanál.
  • Přístup do ultrazvukových klubů (Voluson Club, Logiq Club…), které nabízí sdílení zkušeností, vzdělávací materiály a webináře, je umožněn pouze na základě vlastnictví přístrojů pocházejících od autorizovaných distributorů.

Při výběru ultrazvukového systému do ordinace doporučujeme zvážit všechna kritéria a zároveň se poradit s obchodním specialistou autorizovaného distributora, který vás provede veškerými technickými podrobnostmi a pomůže vám s výběrem vhodného přístroje i doporučené konfigurace

POE ultrazvuky GE HealthCare


Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Objednejte si konzultaci s našim zástupcem

×

×