Případová studie GE HealthCare - “Sanity in tune with vanity"

Zákroky estetické medicíny se v dnešní době těší nezpochybnitelné popularitě. I v tomto oboru nachází své uplatnění ultrazvuky GE z řady Venue, Versana i Vscan, díky kterým je možné výrazně eliminovat řadu rizik, které mohou během zákroků nastat. 

Dr. Peter Velthuis z Erasmus Medical Center v Rotterdamu v případové studii uvádí, že ve svém centru využívají ultrazvuku u každého pacienta, za účelem zjištění, zda je možné bezpečně použít výplňové materiály, a také za účelem zjištění, zda se materiál dostal na správné místo.
Dr. Velthuis v případové studii dále popisuje možné komplikace spojené s aplikací výplní, jako jsou intravaskulární injekce a s ní spojené problémy.

"Moje zkušenost s ultrazvukem Venue Go™ společnosti GE Healthcare je taková, že
že je velmi univerzální pro použití před, během i po zákroku. Máme k němu dvě sondy, lehkou L4-20t-RS XDclear™ tlačítkovou sondu a menší sondu L10-22-RS™
"Malá, kapesní sonda Vscan Air™ také poskytuje vynikající snímky.
bezdrátově do mobilního telefonu nebo tabletu. Je velmi malý pro
přenášení, pokud potřebujete být na různých místech nebo v různých místnostech. Je levný a je ideálním nástrojem pro lékaře, kteří chtějí začít modernizovat svá bezpečnostní opatření pro pacienty pro rychlý pohled pod pod kůži před zahájením zákroku," uzavírá Dr. Velthuis.

Více se dozvíte v případové studii GE HealthCare, kterou je možné stáhnout na ZDE.
Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Objednejte si konzultaci s našim zástupcem

×

×