9VT-D: První mini 3D TEE sonda na světě

Více než 1,5 milionu dětí na celém světě se narodilo s postižením vrozených srdečních vad. Naléhavost těchto zdravotních komplikací se stává ještě závažnějším, když si uvědomíme, že se jedná o nejmenší pacienty, kteří jsou, z hlediska diagnostiky a léčby, často nejproblematičtějším. Nově vznikající technologie v oblasti echokardiografie, včetně mini 3D sondy 9VT-D, však znamenají příslib pro lepší a snadnější diagnostiku. 

Klíčové přínosy sondy 9VT-D

1. O 30 % menší velikost hrotu a o 57 % menší objem hrotu (oproti 6VT-D)

3D TEE je sonda určená pro širokou škálu pediatrických a intervenčních zákroků a pro pacienty o hmotnosti již od 5 kg, která současně nabízí všechny režimy 2D, 4D, barevný a dopplerovský; kardiologické, pediatrické a koronární aplikace a to s  hloubka snímání až 18 cm.

2. Lepší přístup k pacientům, kteří netolerují TEE sondu pro dospělé

Někteří pacienti netolerují 3D TEE sondu pro dospělé, což omezuje přístup k minimálně invazivním terapiím. Celková anestezie vyžaduje více času a personální podporu. 9VT-D napomáhá širšímu přístupu k minimálně invazivním terapiím, což pomáhá zlepšit diagnostickou jistotu.

3. Potenciální eliminace potřeby celkové anestezie u dospělých pacientů

3D ultrazvuková vizualizace má zásadní význam pro zlepšení diagnostické jistoty, pochopení morfologie srdce pacientů a vedení zákroků. Nejkompaktnější 3D mini TEE sonda na světě je vhodná pro širokou škálu intervenčních kardiologických zákroků a potenciálně eliminuje potřebu celkové anestezie u dospělých pacientu.

4. Určeno pro pacienty s hmotností od 5 kg

Hodnocení dětských pacientů s vrozenými srdečními vadami vyžaduje hluboké znalosti srdečních struktur. 3D TEE může poskytnout realističtější vizualizaci ve srovnání s 2D TEE. Použití 3D TEE může zlepšit předoperační plánování, nabídnout vodítko a pomoci při funkčním hodnocení srdce. Miniaturizace 3D TEE umožňuje její použití u pacientů o hmotnosti pouhých 5 kg.


Sonda 9VT-D je k dispozici na Vivid E95 a Vivid E90.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Objednejte si konzultaci s našim zástupcem

×

×