5 příkladů všestrannosti ultrazvukových přístrojů Versana

Jak ultrazvuk dále proniká do primární péče, všestrannost zůstává jedním z nejdůležitějších faktorů jeho další úspěšné integrace. Jak ale taková všestrannost vypadá? Jaké jsou její výhody systémů Versana? Jak se uplatňují v praxi?

Adaptabilita na prostředí

Primární péče je poskytovaná v různých prostředích - v nemocnicích, ordinacích praktických lékařů i na mobilních klinikách. V praktickém kontextu tak představují aspekty jako jsou mobilita, polohovatelnost systému, výdrž baterie, možnost bezdrátového připojení nebo automatizované systémy skenování, velkou výhodu.

Univerzální diagnostické možnosti

Snad nejzřetelnější potřeba univerzálnosti ultrazvukového systému souvisí s rozsahem potřeb pacientů př skenování. Univerzálnější ultrazvukový přístroj, který podporuje široké spektrum sond a nástrojů pro specifické potřeby, nabízí možnosti spolehlivé diagnostiky nejen pro nejčastější typy vyšetření (abdominální, vaginální…), ale i do dalších oblastí péče včetně zdraví prsou, srdce, močového měchýře, plic nebo štítné žlázy. Další sondy a podpůrný software vám mohou pomoci rychle rozšířit vaši praxi primární péče na zařízení s více specializacemi, aniž byste museli vyměnit stávající systém.

Všestrannost související se skladbou pacientů

Populace pacientů přímo souvisí s léčenými stavy. Když se snažíte rozšířit svou praxi o ultrazvuk, je důležité posoudit současnou a nově vznikající populaci pacientů, abyste mohli co nejhodnotněji využít své zdroje. Pokud například vaše praxe léčí převážně starší populaci, možná se vyplatí investovat do systému, který dokáže spolehlivě skenovat nálezy v oblastech, které obvykle postihují seniory u srdečních, břišních, ledvinových, jaterních nebo cévních onemocněních.

Všestrannost na straně uživatelských zkušeností

Jakmile se rozhodnete rozšířit svou praxi o ultrazvuk nebo rozšířit podporované funkce, budete pravděpodobně potřebovat dodatečné školení. Velkou výhodou pak bude ultrazvukový systém, který je jednoduchý i z hlediska obsluhy a nabízí funkce, které podporují snadné ovládání pro uživatele všech úrovní znalostí. Automatické předvolby mohou usnadnit uvedení do provozu, včetně implementace často používaných nastavení. Při hledání vhodného univerzálního systému hledejte funkce, které automaticky upravují jas, rovnoměrnost, kontrast a další parametry, abyste získali optimální kvalitu obrazu v reálném čase, a také nástroje, které pomohou lékařům projít nastavením, provozem, čištěním a údržbou systému.

Všestrannost s ohledem na měnící se potřeby

Využití ultrazvuku je mezi praktickými lékaři stále běžnější. Kliniky primární péče po celém světě neustále zaznamenávají nárůst počtu pacientů a jejich zátěže,což znamená, že mnoho klinik může hledat možnosti rozšíření svých systémů pro diagnostiku a léčbu většího počtu onemocnění. S touto expanzí přichází potřeba pokročilejší ultrazvukové infrastruktury, která by tento růst umožnila.Ujistěte se, že systém, který si vyberete, je dostatečně rozmanitý, aby vyhovoval vašim současným i budoucím potřebám.

Spolehlivé, cenově dostupné, snadno použitelné a všestranné ultrazvukové systémy Versana mohou být právě tím řešením, které hledáte. Seznamte se s jejich nabídkou na ZDE.


Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Objednejte si konzultaci s našim zástupcem

×

×